Kerro kaverille!

Share |

Tule mukaan!

Rakennetaan Yhdessä Yhteistä Parempaa Saloa!

Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla:146413 kpl

Uusimmat kirjoitukset

  • 18.5.2019Passiivinen tai aktiivinen ilmastonsuojeluLue lisää »
  • 5.5.2019Tunnin juna voisi olla Salolle strateginen tulevaisuushankeLue lisää »

Sivuja päivitetty:

18.5.2019

Keskusta Salo kunnallisjärjestön johtokunta 2019:
 

Tehtävä   Nimi   Sähköposti   Puhelin
Puheenjohtaja Mika Paukkeri mika.paukkeri(a)salo.fi 050-5507658
Varapuheenj. Eija Järvelä eijapa54(a)gmail.com 040-7456091
Sihteeri Ari Järvinen ari.jarvinen(a)seutuposti.fi 044-3372623
Jäsen Johanna Riski johanna.riski(a)salo.fi 050-5718934
Jäsen Marjaana Mänkäri marjaana.mankari(a)gmail.com 044-3678906
Jäsen Marita Tuominen marita.tuominen(a)salo.fi 044-5116900
Jäsen Leena Riihikankare leenarii(a)gmail.com 0440-842036
Jäsen Antti Niittynen antti.niittynen(a)kolumbus.fi 040-0744271
Jäsen Timo Lehti timo.lehti(a)salo.fi 044-3451769
Jäsen Miikka Martti miikka.martti(a)sgc.fi 040-5348125
Jäsen Inkeri Sundberg inkeri.sundberg(a)keskustanuoret.fi 044-0842629
Jäsen Kenneth Sundberg kenneth.k.sundberg(a)gmail.com 040-0638755

Rahastonhoitajana toimii Lasse Kara.