Kerro kaverille!

Share |

Tule mukaan!

Rakennetaan Yhdessä Yhteistä Parempaa Saloa!

Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla:74083 kpl

Uusimmat kirjoitukset

Sivuja päivitetty:

14.8.2017

Keskusta Salo kunnallisjärjestön johtokunta 2017:
 

Tehtävä   Nimi   Sähköposti   Puhelin
Puheenjohtaja Mika Paukkeri mika.paukkeri(a)salo.fi 050-5507658
Varapuheenj. Asko Määttänen asko.maattanen(a)salo.fi 040-0424428
Sihteeri Eija Järvelä eijapa54(a)gmail.com 040-7456091
Jäsen Noora Hammar noora.hammar(a)windowslive.com 044-5242967
Jäsen Marjaana Mänkäri marjaana.mankari(a)gmail.com 044-3678906
Jäsen Marita Tuominen marita.tuominen(a)salo.fi 044-3678906
Jäsen Leena Riihikankare leenarii(a)gmail.com
Jäsen Antti Niittynen antti.niittynen(a)kolumbus.fi 040-0744271
Jäsen Timo Lehti timo.lehti(a)salo.fi 044-3451769
Jäsen Esa Mattila esa.mattila(a)kiinteistokolmio.fi 040-8207249
Jäsen Jari J Laiho takalantila01(a)gmail.com 050-3489660

Rahastonhoitajana toimii Lasse Kara.